W maju otwarte spotkanie z mieszkańcami. Zaproszenie do dyskusji

W przyszłym miesiącu w Kielcach odbędzie się pierwsze otwarte spotkanie, podczas którego członkowie Stowarzyszenia „Inicjatywa Świętokrzyska” spotkają się z mieszkańcami, by wymienić poglądy i podyskutować na różne tematy z nadzieją na wypracowanie dobrych pomysłów dla stolicy regionu.

Szanowni Państwo,

w 2022 roku wspólnie z grupą społeczników założyłam Stowarzyszenie „Inicjatywa Świętokrzyska”. Od początku naszego działania podkreślamy, że chcemy łączyć różne środowiska, zachęcać do współpracy i aktywności społecznej. Ze współpracy i wymiany doświadczeń zawsze wynika coś dobrego, wspólnie łatwiej kształtować naszą rzeczywistość. I to się udaje.
Nasze stowarzyszenie i ludzie z nim związani pokazują każdego dnia, że warto działać społecznie, że to przynosi pozytywne, wymierne efekty.
Jednak najważniejszym recenzentem naszego działania oraz pomysłodawcą są Państwo, mieszkańcy Kielc i województwa świętokrzyskiego. Dlatego uprzejmie proszę Państwa o kontakt, pomysły, propozycje działań oraz o Państwa opinie. Jesteście dla mnie najważniejsi, tylko wspólnie możemy zrobić wiele dobrego.
Już w maju odbędzie się w Kielcach pierwsze otwarte spotkanie, podczas którego będziemy wymieniać poglądy i dyskutować na różne tematy. Mam nadzieję, że wypracujemy dobre pomysły dla stolicy naszego regionu.

Zachęcam Państwa do kontaktu. 

– Renata Janik, prezes Stowarzyszenia „Inicjatywa Świętokrzyska”