Konkurs fotograficzny „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym”

Stowarzyszenie „Inicjatywa Świętokrzyska” Renaty Janik ogłasza z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka drugą edycję konkursu fotograficznego na najciekawsze zdjęcia dziadków z wnukami.

Można wygrać w trzech prostych krokach:

  1. Wykonaj zdjęcie pokazujące relacje babci / dziadka z wnukami.
  2. Zamieść zdjęcie w komentarzu pod tym postem.
  3. Udostępnij link / post z ogłoszeniem o konkursie na swoim profilu.

Kapituła konkursu dokona wyboru laureatów i nagrodzi zwycięskie zdjęcie oraz dwa zdjęcie, które uzyskają największą liczbę pozytywnych reakcji: polubień (lajków) czy serduszek.

Nagrody:

  • vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w restauracji w Kielcach oraz nagrody-niespodzianki.

Konkurs trwa do 31 stycznia. Ogłoszenie wyników nastąpi w lutym 2024.

Relacje babci i dziadka z wnukami to nie tylko spotkania rodzinne, lecz również niezwykła więź i olbrzymia miłość. Czas spędzony z dziadkami to źródło pięknych i ciepłych wspomnień, inspiracji, a także nauki. Wnukowie bywają wspaniałymi przewodnikami po współczesnym świecie.
Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.
Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Jak spędzacie czas z babcią, dziadkiem?

Podzielcie się tym z nami!

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Zamieszczenie zdjęcia w komentarzu oznacza zapoznanie się z treścią regulaminu konkursu oraz jego akceptację [REGULAMIN].